+38(03142) 593-80 (Стаціонарний)

+38(096) 724-44-68 (Київстар)

+38(066) 954-43-89 (МТС)

 Україна, Закарпатська область,

Хустський район, с. Шаян

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Чи написати нам листа:

 
 

Гора Говерла

Справжньою природною прикрасою як Українських Карпат, так і всієї України є високогірний хребет Чорногора, у складі якого знаходится найвища точка України - гора Говерла (2061 м). Хребет Чорногора є головним ландшафтним компонентом та популярним екскурсійним об'єктом Українських Карпат, який відвідують тисячі туристів, альпіністів і вчених з багатьох країн світу.

Гора має правильну пірамідальну форму. У перекладі з угорської ця назва значить як "сніжна гора". Вершина її найсправді сніжна. Та й погода тут часто змінюється: сніг на Говерлі серед літа - не дивина. На схилах гори - форми плейстоценового заледеніння, каменепади. Бувають снігові лавини. Вона вкрита альпійськими лугами, чагарниками, подекуди- кам'яні осипи. Біля підніжжя - водопад. Вершина Говерли являє собою невеликий плоский майданчик, який дає унікальну можливість любуватися навколишнім ландшафтом у радіусі 360 °. З вершини Говерли чудово виглядає увесь чорногорський хребет, який простягається на південний схід. Комбінація зелених та синіх відтінків карпатських хребтів залишає в пам'яті людей, що побули на Говерлі, незабутнє враження. Звідси добре видно безліч гірських селищ, струмочків, озер, а також стежок, віялом сповзаючих з гір.

Окрім Говерли, тут знаходяться ще чотири вершини - Чорна Гора (2028 м), Петрос (2020 м), Гутин Томнатик (2013 м), Ребра (2002 м).