+38(03142) 593-80 (Стаціонарний)

+38(096) 724-44-68 (Київстар)

+38(066) 954-43-89 (МТС)

 Україна, Закарпатська область,

Хустський район, с. Шаян

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Чи написати нам листа:

 
 

Правила бронювання

Будь-які платежі з бронювання повинні здійснюватися після усного погодження дати заїзду та інших умов. Без цього оплата за бронювання не вважається дійсною і не дає права на безспірне заселення.

 

Після узгодження термінів заїзду передоплата повинна бути внесена протягом 3-х робочих днів, так як виписані рахунки дійсні протягом цього періоду.

 

Усні домовленості дійсні одну добу або за погодженням сторін. Якщо протягом обумовленого часу передоплата не внесена, адміністрація має право передати бронь на обумовлені дати третім особам без попередження.

 

Бронювання номерів проводиться з передоплатою 30% (якщо її розмір не обумовлений в якомусь конкретному випадку).

 

Заявка на бронювання повинна містити наступну інформацію:

 

  1. Прізвище та ім'я Гостя;
  2. Дата і час заїзду і виїзду Гостя;
  3. Тип і кількість обраних номерів;
  4. Кількість дорослих;
  5. Кількість дітей і їх вік;
  6. Країна, громадянином якої є Гість;
  7. Наявність домашніх тварин, із зазначенням виду і породи.

 

У разі ненадання Гостем зазначеної інформації адміністрація залишає за собою право відмовити гостю в підтвердженні заявки на бронювання.

 

Гарантованим бронювання вважається в разі внесення Гостем передоплати за послуги готелю згідно виставленого рахунку. Оплата за бронювання проводиться в гривнях.

 

Ранній заїзд (раніше 14:00) і пізній виїзд (після 12:00) оплачується за тарифом 10% від добової вартості і може бути за наявності вільних номерів.

 

Незалежно від схеми розрахунку Гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж за 120 (сто двадцять) годин, тобто не пізніше ніж за 5 днів до дати заїзду. У разі анулювання бронювання пізніше 120 годин до дати заїзду або в разі не заїзду Гостя, стягується штраф 100 (сто) процентної передоплати, здійсненої раніше.

 

Згідно чинного законодавства готель стягує з Гостя туристичний збір у розмірі 1% від вартості проживання.

 

Передоплата туру становить не менше 50%.

 

Скасування туру без штрафів можлива за 20 днів до дати заїзду, при скасуванні за 14 днів до дати заїзду стягується штраф у розмірі 50% від вартості туру. При ануляція менш, ніж за 14 днів до дати заїзду стягується штраф у розмірі 30% від вартості туру.

 

При достроковому виїзді, або в разі якщо Гість не скористався наданими послугами, що входять у вартість туру, вартість туру не перераховується, грошові кошти не повертаються.