+38(03142) 593-80 (Стаціонарний)

+38(096) 724-44-68 (Київстар)

+38(066) 954-43-89 (МТС)

 Україна, Закарпатська область,

Хустський район, с. Шаян

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Чи написати нам листа:

 
 

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

Напередодні свят Ви задаєтесь питанням: що б таке подарувати, щоб запам'яталося і припало до смаку. Готельний комплекс "Благодать" пропонує Вашій увазі подарункові сертифікати - це чудовий подарунок на всі випадки життя! Сертифікат гарантує його власникові можливість вибору послуг для відпочинку (лазня на дровах, сауна, більярд ...). Погодьтеся, що дуже приємно отримати подарунок на 2-3-х годинну оренду лазні або сауни, на романтичний вечір для двох або фотосесію. Різні варіанти подарунків можна оформити на рецепції готельного комплексу.

Якщо Ви хочете зробити цікавий подарунок на весілля, день народження або просто порадувати улюблених своїм теплом і увагою, Вам не доведеться витрачати багато часу і сил на вибір подарунка. Ви купуєте презент у нас по вашому бюджету і бажанням. Якщо Ви дбаєте про здоровий клімат в своєму колективі, якщо хочете, щоб Ваші співробітники були віддані компанії, в якій працюють, якщо незабаром Вас чекають корпоративний ювілей, професійне свято або просто свято, - нагородите свій колектив за наполегливі трудові будні красивим відпочинком в нашому готельному комплексі.

Подарунковий сертифікат - подарунок не тільки корисний, а й актуальний в будь-який час року до будь-якого знаменної події.

ПРАВИЛА:

  • Подарунковий сертифікат заповнюється адміністратором комплексу. У ньому обов'язково проставляється дата придбання сертифіката.
  • Сума сертифіката визначається вами.
  • Дія: 3 місяці з дня продажу. Після закінчення терміну дії сертифікат стає недійсним. Поверненню або обміну на грошовий еквівалент не підлягає. Скористатися сертифікатом можна 1 (один) раз.
  • Якщо сума наданих послуг перевищує розмір номіналу подарункового сертифіката, покупець оплачує суму перевищення окремо.
  • Бронювання часу для надання послуг за сертифікатом відбувається за попереднім записом за контактними телефонами комплексу, не менше ніж за 2-3 дня.

Що може бути краще, ніж заряд бадьорості, здоров'я і нові яскраві враження?!

Радуйте своїх рідних, близьких і друзів. Даруйте емоції від душі